Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Alien2.pl , Jak włożyć dwa razy ten sam kamień.


. Gentleman .

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Instrukcja :


1 : Przykładowo bierzemy kamien wojownika +6 I układamy w 1 slocie w ekwipunku po lewej stronie.


2 : Bierzemy drugi kamien wojownika +7 i układamy w 1 slocie w 2 części ekwipunku .


3 : Bron do której wkładamy kd układamy w ostatnim polu eq w 1 cz eq.


4 : Kamien A +7 przeciągamy na brón,


5 : Kamien B +6 Przesuwamy o trzy pola w prawo.


6 : Wkładamy Kamien A.


7: I Koniec pomyślnie weszły dwa kamienie.




Efekt : Mi Weszły dwa x +7 ;L




1369586099-U932691.png



Jeżeli komuś nie będzie działać piszcie pw.





Uwaga: jeżeli nie pomyślnie Włożymy kamień A +7 To Sposób nie zadziała !


1369757665-U932691.png

WUT?

Opublikowano

Zrobiłem tak jak napisałeś i 1 kd weszło a nie 2... więc albo coś nie działa albo tego nie ogarniam

Mógłbyś na ss albo video pokazać bo nie ogarniam od pkt 3-6

Opublikowano

A takie pytanie można dostać za to bana??

 

Oczywiście że tak. ;] To jest bug a za bugowanie jest ban stały ;d Na alienie chyba nawet administracji nie ma bo ich nie widać.

247094_243166902492096_312939074_n.png


Opublikowano

zrób jakieś ss bo nie ogarniam

 

KD + 6 dajesz na 1 miejsce w 1 " zakladce " eq ( kamien A )

 

KD +7 dajesz na 1 miejsce w drugiej " zakladce " eq ( kamien B )

 

Bron dajesz na ostatnie miejsce w pierwszej " zakladce " eq

 

Kamien B przeciagasz na bron ( tylko przeciagasz tak aby wyskoczylo okno )

 

Kamien A przesuwasz na czwarte miejsce w pierwszej zakladce eq

 

Zgadzasz sie i włala, jesli weszlo, to masz 2 kamienie na klase

Opublikowano

Na Divine World s2 Nie działa.

Bardzo przydatny tut, masz +.

Przydał by się video tut dla "nie kumatych" ; p

70489962284954469327.png


Opublikowano

Możesz zrobić krótkie viedo jak to robisz ?

PS. Dlaczego w broni masz 2x kd +7 , a piszesz o k +6 ? Zwykła literówka czy tak ma być ?

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...